ჩვენ გვაქვს პატივი განვაცხადოთ, რომ Narigmed-მა მიაღწია მნიშვნელოვან წარმატებას CPHI სამხრეთ-აღმოსავლეთ აზიის გამოფენაზე, რომელიც გაიმართა ბანგკოკში 2024 წლის 10-12 ივლისს. ამ გამოფენამ მოგვცა გადამწყვეტი პლატფორმა ჩვენი ინოვაციური ტექნოლოგიების წარმოსაჩენად და კლიენტებთან და პარტნიორებთან მთელ მსოფლიოში.
- წარმატებული თანამშრომლობის მიზნები
სამდღიანი გამოფენის განმავლობაში ჩავატარეთ სიღრმისეული დისკუსია მრავალ კლიენტთან და წარმატებით მივაღწიეთ თანამშრომლობის რამდენიმე განზრახვას. ეს თანამშრომლობა მოიცავს არსებულ კლიენტებთან ურთიერთობის გაღრმავებას და ახალ კლიენტებთან თავდაპირველი ხელშეკრულებების დადებას. ჩვენ დიდად ვაფასებთ ჩვენი კლიენტების მიერ ჩვენს ტექნოლოგიებში გამოვლენილ აღიარებას და ნდობას და ველით ორმხრივად მომგებიანი სამომავლო თანამშრომლობას.
- ჩვენი ტექნოლოგიების მაღალი აღიარება
გამოფენის დროს ჩვენ ვაჩვენეთ ჩვენი ძირითადი ტექნოლოგიები: არაინვაზიური სისხლის ჟანგბადის მონიტორინგი და გასაბერი არტერიული წნევის გაზომვა. ეს ტექნოლოგიები ძალიან მოწონებული იყო მოძრაობის ჩარევისადმი წინააღმდეგობის, დაბალი პერფუზიის მონიტორინგის, სწრაფი გამომუშავების, მაღალი მგრძნობელობის, მინიატურიზაციისა და დაბალი ენერგიის მოხმარებისთვის. ჩვენმა ტექნოლოგიებმა განსაკუთრებული აღიარება მიიღეს, განსაკუთრებით ახალშობილთა მოვლისა და შინაური ცხოველების სამედიცინო სფეროებში, ჯანმრთელობის მონიტორინგის, ძილის აპნოეს მონიტორინგსა და ახალშობილთა ინტენსიური მოვლის სფეროში მათი შესანიშნავი ეფექტურობით.
- იყურება წინ
ჩვენ გვჯერა, რომ ამ გამოფენამ Narigmed-ს განვითარების მეტი შესაძლებლობა მოუტანა და მყარი საფუძველი ჩაუყარა მომავალ თანამშრომლობას. წინსვლისას ჩვენ გავაგრძელებთ ფოკუსირებას ტექნოლოგიურ ინოვაციებზე და პროდუქტის ოპტიმიზაციაზე, რათა დავაკმაყოფილოთ მომხმარებელთა საჭიროებები და მივაწოდოთ უფრო პროფესიონალური და მაღალი ხარისხის სამედიცინო გადაწყვეტილებები გლობალურად.
მადლობას ვუხდით ყველა კლიენტს და პარტნიორს, ვინც ესტუმრა და მხარი დაუჭირა ჩვენს ჯიხურს. ჩვენ მოუთმენლად ველით თქვენთან შემდგომ თანამშრომლობას უახლოეს მომავალში სამედიცინო და ჯანდაცვის ინდუსტრიის ერთად წინსვლისთვის.